O mnie

ks.Marek Zdzisław Nagler

Jestem wieloletnim pasterzem diecezji poznańskiej i kaliskiej.Ukończyłem teologię i filozofię na Wyższym Papieskim Wydziale Teologicznym w Poznaniu.Obok pracy duszpasterskiej maluję obrazy o tematyce religijnej i pejzaże.Moją pasją są także aranżację Grobu Pańskiego,często dla odbiorców kontrowersyjne,zmuszające do przemyśleń duchowych.

Od 1 lipca 2016r.jestem ks.proboszczem w parafii.M.B.Częstochowskiej w Hanulinie.

W ostatnim czasie swoje prace malarskie miałem przyjemność zaprezentować : Dwie wystawy we Wrocławiu.

22.czerwca  2017r.Ostrów Tumski .

Wystawa – ,,Święta Jadwiga i Jej Śląsk”

Relacja z wystawy  )))                             http://www.radiorodzina.pl/wiadomosci/17204/

• Wystawa – ,,Wiara w kulturze” we Wrocławiu kościół św.Krzyża

Relacja z wystawy

•  Wystawa – ,,Sacerdos et Sacrum ” – Synagoga w Ostrowie Wlkp.

MOJE WSPOMNIENIA

Najcudowniejsze w życiu z św.Janem Pawłem II